Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 100 TL Starting Bid: 100 TL Estimated: TL Losing Winning

Osmanlı Gümüş Fincan Zarf Takımı

Kadife kutu içerisinde damgalı tuğralı gümüş zarf fincan takımı.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Osmanlı Gümüş Fincan Zarf Takımı-Kadife kutu içerisinde damgalı tuğralı gümüş zarf fincan takımı.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Osmanlı Gümüş Fincan Zarf Takımı-Kadife kutu içerisinde damgalı tuğralı gümüş zarf fincan takımı.

  TLSold
 • Johnnid El Boyama Saat-Johnnid Ahşap kasa el boyama porselen kadran anahtar kurmalı harika formda saat. SSS Fabrik makine. 30cm Yükseklik

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Johnnid El Boyama Saat-Johnnid Ahşap kasa el boyama porselen kadran anahtar kurmalı harika formda saat. SSS Fabrik makine. 30cm Yükseklik

  TLSold
 • S.T Dupont Paris Çakmak-Kutusunda S.T Dupont Paris Ligne 1 çakmak. Eksiksiz çalışır durumda tüm bakımları yaptırıldı.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  S.T Dupont Paris Çakmak-Kutusunda S.T Dupont Paris Ligne 1 çakmak. Eksiksiz çalışır durumda tüm bakımları yaptırıldı.

  TLSold
 • Savatlı Damgalı Van Gümüş Tabaka-Savatlı Damgalı Van Gümüş Tabaka kondisyonu iyi eksik tamir yok. 120gr.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Savatlı Damgalı Van Gümüş Tabaka-Savatlı Damgalı Van Gümüş Tabaka kondisyonu iyi eksik tamir yok. 120gr.

  TLSold
 • Radyo-Eksiksiz çalışır durumda nadir kasa radyo. Kasa kondisyonu çok iyi hatasız. Tüm fonksiyonları aktif olarak çalışıyor koleksiyon değeri çok yüksek. Aktif olarak dinleyebilirsiniz FM i mevcut.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Radyo-Eksiksiz çalışır durumda nadir kasa radyo. Kasa kondisyonu çok iyi hatasız. Tüm fonksiyonları aktif olarak çalışıyor koleksiyon değeri çok yüksek. Aktif olarak dinleyebilirsiniz FM i mevcut.

  TLSold
 • İngiliz Scheffield Fildişi Sap Bıçak Takımı-1940lar ingiliz Scheffield bıçak takımı. Saplar fil dişi. Kondisyonlar harika.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  İngiliz Scheffield Fildişi Sap Bıçak Takımı-1940lar ingiliz Scheffield bıçak takımı. Saplar fil dişi. Kondisyonlar harika.

  TLSold
 • Cross Kalem-Kutusunda sıfır hiç kullanılmamış Cross gümüş ve altın kaplama kalem. Uçlu model , evraklarıyla eksiksiz.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Cross Kalem-Kutusunda sıfır hiç kullanılmamış Cross gümüş ve altın kaplama kalem. Uçlu model , evraklarıyla eksiksiz.

  TLSold
 • Martyn Line Limited Edition Saat-Kutusunda garanti kartıyla eksiksiz sıfır hiç kullanılmamış Martyn Line Limited Edition özel saat. Kurmalı mekanizma ve transparan kadran harika duruşu var. Kordon kendi orjinal deri kordonu.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Martyn Line Limited Edition Saat-Kutusunda garanti kartıyla eksiksiz sıfır hiç kullanılmamış Martyn Line Limited Edition özel saat. Kurmalı mekanizma ve transparan kadran harika duruşu var. Kordon kendi orjinal deri kordonu.

  TLSold
 • Şam Kaması-Şam Damascus çeliğinden üretilmiş Sap kısmı hayvan figürlü üzeri kografi işlemeli kofkari gümüş savatllı harika bir kama. 37cm uzunluğunda

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Şam Kaması-Şam Damascus çeliğinden üretilmiş Sap kısmı hayvan figürlü üzeri kografi işlemeli kofkari gümüş savatllı harika bir kama. 37cm uzunluğunda

  TLSold
 • JukeBox-Lambaları , Radyosu ve kasetçaları eksiksiz çalışır durumda büyük boy 35cm dönem Jukebox radyo.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  JukeBox-Lambaları , Radyosu ve kasetçaları eksiksiz çalışır durumda büyük boy 35cm dönem Jukebox radyo.

  TLSold
 • Opal Gaz Lambası-Eksiksiz harika formda fitil ve asansörüde çalışır durumda üzeri el boyama çiçeklerle süslenmiş harika bir opal gaz lambası. 20cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Opal Gaz Lambası-Eksiksiz harika formda fitil ve asansörüde çalışır durumda üzeri el boyama çiçeklerle süslenmiş harika bir opal gaz lambası. 20cm.

  TLSold
 • Uzakdoğu Divit takımı-Kutusunda uzakdoğu yazı takımı. Zarf açacağı harika formda. Porselenleri el boyama ve damgalı.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Uzakdoğu Divit takımı-Kutusunda uzakdoğu yazı takımı. Zarf açacağı harika formda. Porselenleri el boyama ve damgalı.

  TLSold
 • Çantasında Yan Flüt-Orjinal Çantasında dönem yan flüt. Gümüş kaplama Değerli bir eser.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Çantasında Yan Flüt-Orjinal Çantasında dönem yan flüt. Gümüş kaplama Değerli bir eser.

  TLSold
 • Eski dönem bakalit telefon-Siyah renkte Atm orjinal örme kablolu bakalit çevirmeli telefon. Koleksiyon için en çok aranan modellerden.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Eski dönem bakalit telefon-Siyah renkte Atm orjinal örme kablolu bakalit çevirmeli telefon. Koleksiyon için en çok aranan modellerden.

  TLSold
 • Osmanlı Tesbih-Özel kutusunda Mehmet Çakmak Osmanlı Katalin 7-10mm ölçülerinde ustasından teyitli. Püsküldeki sikke ustanın imzası. Muazzam renk ve çekim kalitesine sahip koleksiyon değeri çok yüksek.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Osmanlı Tesbih-Özel kutusunda Mehmet Çakmak Osmanlı Katalin 7-10mm ölçülerinde ustasından teyitli. Püsküldeki sikke ustanın imzası. Muazzam renk ve çekim kalitesine sahip koleksiyon değeri çok yüksek.

  TLSold
 • Liverpool prior saat-Gümüş kasa porselen kadran aktif çalışır durumda eksiksiz, porselen kadranında atık yok tertemiz harika bir ingiliz liverpool prior saat. Anahtarı ve kösteği ile birlikte gönderilecektir. Stand dahil değildir.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Liverpool prior saat-Gümüş kasa porselen kadran aktif çalışır durumda eksiksiz, porselen kadranında atık yok tertemiz harika bir ingiliz liverpool prior saat. Anahtarı ve kösteği ile birlikte gönderilecektir. Stand dahil değildir.

  TLSold
 • Nacar Cep Saati-Harika Kondisyonda Nacar Cep saati. Eksiksiz çalışır durumda. Kösteği ile birlikte gönderilecektir. Stand dahil değildir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Nacar Cep Saati-Harika Kondisyonda Nacar Cep saati. Eksiksiz çalışır durumda. Kösteği ile birlikte gönderilecektir. Stand dahil değildir.

  TLSold
 • Rhythm Saat-Rhythm Bell Music japon saat. Kurmalı alarmlı laternalı model. Müzik çalıyor. Kasa kondisyon mükemmel tüm fonksiyonlar aktif eksiksiz çalışıyor.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Rhythm Saat-Rhythm Bell Music japon saat. Kurmalı alarmlı laternalı model. Müzik çalıyor. Kasa kondisyon mükemmel tüm fonksiyonlar aktif eksiksiz çalışıyor.

  TLSold
 • Dunhill Çakmak-Kutusunda Altın kaplama Dunhill Rollagas çakmak. Tüm bakımları yapılmış eksiksiz çalışıyor.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Dunhill Çakmak-Kutusunda Altın kaplama Dunhill Rollagas çakmak. Tüm bakımları yapılmış eksiksiz çalışıyor.

  TLSold
 • Mırra-Üzeri ve altı damgalı harika formda Kuzey ırak yöresine ait eski mırra.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Mırra-Üzeri ve altı damgalı harika formda Kuzey ırak yöresine ait eski mırra.

  TLSold
 • Ronson Varaflame Mini-Kutusunda NOS Kondisyon Ronson Varaflame Mini. Normal varaflame ye göre nadir çıkan bir model. Koleksiyon değeri çok yüksek.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Ronson Varaflame Mini-Kutusunda NOS Kondisyon Ronson Varaflame Mini. Normal varaflame ye göre nadir çıkan bir model. Koleksiyon değeri çok yüksek.

  TLSold
 • Gümüş Pudriyer-Üzeri full kalem işçilikli içi damgalı harika formda ingiliz gümüş pudriyer. 116gr

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Gümüş Pudriyer-Üzeri full kalem işçilikli içi damgalı harika formda ingiliz gümüş pudriyer. 116gr

  TLSold
 • Gümüş Mineli Pudriyer-Üzeri Mineli içi damgalı gümüş pudriyer tabakası. Üst mine kısmında ufak bir atığı var fotoğraflarda detaylıca gösterilmiştir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Gümüş Mineli Pudriyer-Üzeri Mineli içi damgalı gümüş pudriyer tabakası. Üst mine kısmında ufak bir atığı var fotoğraflarda detaylıca gösterilmiştir.

  TLSold
 • Exakt Altın Kaplama Cep Saati-Dönem orjinal kutusunda Exakt Altın kaplama Porselen kadran cep saati. İç dış seri numaralı tutarlı eksiksiz çalışır durumda

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Exakt Altın Kaplama Cep Saati-Dönem orjinal kutusunda Exakt Altın kaplama Porselen kadran cep saati. İç dış seri numaralı tutarlı eksiksiz çalışır durumda

  TLSold
 • Dev Boy Cep Saati-Meneviş kasa aykırı formda altın kaplama kadran muazzam bir saat.Mekanizmayı koruyan camı mevcut. Son görselde boyutunu mukayese edebilmeniz için standart ölçüde bir cep saati kullanılmıştır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Dev Boy Cep Saati-Meneviş kasa aykırı formda altın kaplama kadran muazzam bir saat.Mekanizmayı koruyan camı mevcut. Son görselde boyutunu mukayese edebilmeniz için standart ölçüde bir cep saati kullanılmıştır.

  TLSold
 • Landy Paris Cep saati-Önden kurmalı prior mekanizma porselen kadran eksiksiz çalışır durumda cep saati. Kasa gümüş. Köstek zinciri gümüş anahtarı dönem orjinal prior anahtarı

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Landy Paris Cep saati-Önden kurmalı prior mekanizma porselen kadran eksiksiz çalışır durumda cep saati. Kasa gümüş. Köstek zinciri gümüş anahtarı dönem orjinal prior anahtarı

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Fincan Zarf Takımı-Kadife kutu içerisinde damgalı tuğralı gümüş zarf fincan takımı. Fincanların tekinde dönem tamiri mevcut

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Osmanlı Gümüş Fincan Zarf Takımı-Kadife kutu içerisinde damgalı tuğralı gümüş zarf fincan takımı. Fincanların tekinde dönem tamiri mevcut

  TLSold
 • 3500 Limitli Tesbih-Tespih ustası Abdullah Günay , Dünyada 3500 Adet limitli olarak üretilmiş , Adana tespihciler çarşısının sembolü olan 1tonluk sıkma kehribar tespihten limitli yapılan koleksiyon değeri çok yüksek tespih. Premium kutu içerisinde yapım aşamasının video cdsi , sertifikası kitapçığı ve numune parçası mevcut.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  3500 Limitli Tesbih-Tespih ustası Abdullah Günay , Dünyada 3500 Adet limitli olarak üretilmiş , Adana tespihciler çarşısının sembolü olan 1tonluk sıkma kehribar tespihten limitli yapılan koleksiyon değeri çok yüksek tespih. Premium kutu içerisinde yapım aşamasının video cdsi , sertifikası kitapçığı ve numune parçası mevcut.

  TLSold
 • Lenco Pikap Radyo-Lenco TT28 ( Radyosuz olan TT27 ile karıştırmayınız.) Birkaç kez denemek için kullanılmış , kutusunda sıfır kondisyonda eksiksiz çalışır harika renkte Lenco Pikap. FM Radyolu model.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Lenco Pikap Radyo-Lenco TT28 ( Radyosuz olan TT27 ile karıştırmayınız.) Birkaç kez denemek için kullanılmış , kutusunda sıfır kondisyonda eksiksiz çalışır harika renkte Lenco Pikap. FM Radyolu model.

  TLSold
 • Swatch İrony Saat-Swatch İrony çalışır durumda saat.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Swatch İrony Saat-Swatch İrony çalışır durumda saat.

  TLSold
 • Trompet-Eski dönem eksiksiz Trompet.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Trompet-Eski dönem eksiksiz Trompet.

  TLSold
 • Kahve Değirmeni-Eski dönem aykırı formda harika bir avrupa kahve değirmeni. Aktif olarak çalışır durumda.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Kahve Değirmeni-Eski dönem aykırı formda harika bir avrupa kahve değirmeni. Aktif olarak çalışır durumda.

  TLSold
 • Mutfak Terazisi-Kutusunda sıfır hiç kullanılmamış eski dönem Macaristan menşeili mutfak terazisi.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Mutfak Terazisi-Kutusunda sıfır hiç kullanılmamış eski dönem Macaristan menşeili mutfak terazisi.

  TLSold
 • Hattat Kum Mustafa Süleyman-Hattat Kum Kumstafa Süleyman '' Namerde değil , merde dahi eyleme muhtaç'' yazılı el çekmek hat.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Hattat Kum Mustafa Süleyman-Hattat Kum Kumstafa Süleyman '' Namerde değil , merde dahi eyleme muhtaç'' yazılı el çekmek hat.

  TLSold
 • Sanatçı Yağlıboya Tablo-Sanatçı imzalı tuval üzeri yağlı boya harika bir çerçeve içersine alınmış Napolyon tablosu. 48x37cm

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Sanatçı Yağlıboya Tablo-Sanatçı imzalı tuval üzeri yağlı boya harika bir çerçeve içersine alınmış Napolyon tablosu. 48x37cm

  TLSold
 • Camaltı El çekme-Ahşap çerçeve içerisinde El çekme cam altı Beşiktaş osmanlı dönem logosu. Sanatçı imzalı. 35x30cm

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Camaltı El çekme-Ahşap çerçeve içerisinde El çekme cam altı Beşiktaş osmanlı dönem logosu. Sanatçı imzalı. 35x30cm

  TLSold
 • Kılıç Baston-Aykırı formda sap kısmı tabanca şekilde içerisinden kılıç çıkan baston.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kılıç Baston-Aykırı formda sap kısmı tabanca şekilde içerisinden kılıç çıkan baston.

  TLSold
 • Poker Seti-Metal Çantasında sıfır hiç kullanılmamış herşeyi ambalajında kilit anahtarına kadar mevcut profesyonel poker takımı.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Poker Seti-Metal Çantasında sıfır hiç kullanılmamış herşeyi ambalajında kilit anahtarına kadar mevcut profesyonel poker takımı.

  TLSold
 • Osmanlı Tespih-Muazzam bir tespih , çekim kalitesi ve koleksiyon değeri üst düzey. Muhammet İlyas İstemi ustasından teyitli Osmanlı Katalin.Özel kutusunda seri numarasıyla sorgulama yapılabilir.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Osmanlı Tespih-Muazzam bir tespih , çekim kalitesi ve koleksiyon değeri üst düzey. Muhammet İlyas İstemi ustasından teyitli Osmanlı Katalin.Özel kutusunda seri numarasıyla sorgulama yapılabilir.

  TLSold
 • Avrupa Termometre-Termometre , Barometre ve Higrometre döner başlıklı aykırı formda Philips üretimi harika bir eser. Eksiksiz.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Avrupa Termometre-Termometre , Barometre ve Higrometre döner başlıklı aykırı formda Philips üretimi harika bir eser. Eksiksiz.

  TLSold
 • Gümüş Çakımlı Ateş Tesbih-Yoğun gümüş çakımlı , püskül 925 ayar gümüş parlement mavisi ateş kehribar tespih. Usta işi harika tasarım.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Gümüş Çakımlı Ateş Tesbih-Yoğun gümüş çakımlı , püskül 925 ayar gümüş parlement mavisi ateş kehribar tespih. Usta işi harika tasarım.

  TLSold
 • Cross Kalem-Kutusunda Cross kalem. Sıfır hiç kullanılmamış silgisi dahi duruyor. Uçlu kalem.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Cross Kalem-Kutusunda Cross kalem. Sıfır hiç kullanılmamış silgisi dahi duruyor. Uçlu kalem.

  TLSold
 • Yaprak Üzeri Hat-Sanatçı işi Dut Yaprak Üzeri el çekme Rahman Suresi hat.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Yaprak Üzeri Hat-Sanatçı işi Dut Yaprak Üzeri el çekme Rahman Suresi hat.

  TLSold
 • Cross Kalem-Kutusunda Sıfır hiç kullanılmamış Cross gümüş ve altın kaplama , TEB Şube müdürlerine özel olarak yaptırılmış tükenmez kalem.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Cross Kalem-Kutusunda Sıfır hiç kullanılmamış Cross gümüş ve altın kaplama , TEB Şube müdürlerine özel olarak yaptırılmış tükenmez kalem.

  TLSold
 • Fildişi Mercan Tespih-Fildişi ve Mercan Parçacıklarının mozaik olarak preslenmesiyle yapılmış muazzam bir tespih. Küre kesim özel tasarım pirinç imame ve püskül detayı.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Fildişi Mercan Tespih-Fildişi ve Mercan Parçacıklarının mozaik olarak preslenmesiyle yapılmış muazzam bir tespih. Küre kesim özel tasarım pirinç imame ve püskül detayı.

  TLSold
 • Sheaffer Dolma Kalem-Kutusunda Sheaffer Dolma kalem. Yedek tüpleri kutusnda mevcut.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Sheaffer Dolma Kalem-Kutusunda Sheaffer Dolma kalem. Yedek tüpleri kutusnda mevcut.

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Vav harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Vav harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  TLSold
 • Uçaksavar Mermisi Çakmak-Orjinal Uçaksavar mermisinden yapılma el yapımı benzinli çakmak. Koleksiyonluk

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Uçaksavar Mermisi Çakmak-Orjinal Uçaksavar mermisinden yapılma el yapımı benzinli çakmak. Koleksiyonluk

  TLSold
 • 1983 Zippo Amerikan Donanma-Orjinal Kutusunda iç dış tutarlı 1983 amerikan donanma serisi zippo. Koleksiyon değeri çok yüksek.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  1983 Zippo Amerikan Donanma-Orjinal Kutusunda iç dış tutarlı 1983 amerikan donanma serisi zippo. Koleksiyon değeri çok yüksek.

  TLSold
 • Dekorluk Balta-Standıyla birlikte dekorluk balta.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Dekorluk Balta-Standıyla birlikte dekorluk balta.

  TLSold
 • Marksman Dolma Kalem-Kutusunda orjinal alman Marksman sıfır dolma kalem.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Marksman Dolma Kalem-Kutusunda orjinal alman Marksman sıfır dolma kalem.

  TLSold
 • Sedefli Pirinç Şamdan-Çift kuğu formunda pirinç üzeri sedefli harika formda şamdan. Sıfır kullanılmamışlar.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Sedefli Pirinç Şamdan-Çift kuğu formunda pirinç üzeri sedefli harika formda şamdan. Sıfır kullanılmamışlar.

  TLSold
 • Minyatür Saat-Koleksiyonluk minyatür pirinç avrupa saat. Transparan kadran eksiksiz çalışır durumda.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Minyatür Saat-Koleksiyonluk minyatür pirinç avrupa saat. Transparan kadran eksiksiz çalışır durumda.

  TLSold
 • Alman Sıkma Tespih-Özel koleksiyonluk deri kutusunda NF Vip seri Alman Sıkma Tespih.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Alman Sıkma Tespih-Özel koleksiyonluk deri kutusunda NF Vip seri Alman Sıkma Tespih.

  TLSold
 • Nakkaş imame tespih-Nakkaş imameli sıkma kehribar tespih.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Nakkaş imame tespih-Nakkaş imameli sıkma kehribar tespih.

  TLSold
 • Alman Sıkma Tespih-İmame ve itame fasetali özel usta işçilikli renk cümbüşü alman sıkma tespih.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Alman Sıkma Tespih-İmame ve itame fasetali özel usta işçilikli renk cümbüşü alman sıkma tespih.

  TLSold
 • Sedefli Pirinç Küllük-Çift harika formda pirinç üzeri sedefli küllükler. Hiç kullanılmamışlar.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Sedefli Pirinç Küllük-Çift harika formda pirinç üzeri sedefli küllükler. Hiç kullanılmamışlar.

  TLSold
 • Kız Kulesi Hatıra parası-Kız Kulesi Hatıra parası

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Kız Kulesi Hatıra parası-Kız Kulesi Hatıra parası

  TLSold
 • Pirinç şifa tası-Pirinç şifa tası üzeri yazılı yeni dönem sıfır ürün

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Pirinç şifa tası-Pirinç şifa tası üzeri yazılı yeni dönem sıfır ürün

  TLSold
 • Lüp Büyüteç-Kutusunda kuyumcu lüpü

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Lüp Büyüteç-Kutusunda kuyumcu lüpü

  TLSold
 • Sedef Kol Düğmesi-Kutusunda Sedef Kol Düğmesi

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Sedef Kol Düğmesi-Kutusunda Sedef Kol Düğmesi

  TLSold
 • Galatasaray Zippo-İç dış orjinal ve tutarlı 2008 yılı üretimi Galatasaray Zippo. Orjinal kutusunda eksiksiz.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Galatasaray Zippo-İç dış orjinal ve tutarlı 2008 yılı üretimi Galatasaray Zippo. Orjinal kutusunda eksiksiz.

  TLSold
 • Para-Suriye Merkez Bankası 100 adet 100 Suriye Poundu

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Para-Suriye Merkez Bankası 100 adet 100 Suriye Poundu

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Sovyet Dönem Kurşun Asker-Kutusunda hiç açılmamış koleksiyonluk el boyama Sovyet Dönem Kurşun Asker

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri HİÇ yazılı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri HİÇ yazılı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Dev boy özel işçilikli Ametis taşlı etrafı full kalem işçilikli harika bir gümüş yüzük.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Gümüş Yüzük-Dev boy özel işçilikli Ametis taşlı etrafı full kalem işçilikli harika bir gümüş yüzük.

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Gümüş Elif harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Gümüş Elif harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Mine üzeri bayraklı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Mine üzeri bayraklı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  TLSold
 • Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Gümüş Tuğralı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Gümüş Yüzük-Nurullah Usta Lake üzeri Gümüş Tuğralı harika formda özel işçilik gümüş yüzük.

  TLSold
 • Damla Tespih-Su damlası olarak bilinen orjinal Damla tespih

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Damla Tespih-Su damlası olarak bilinen orjinal Damla tespih

  TLSold
 • Kazazlı Katalin Tespih-Kazazlı Katalin Tespih

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Kazazlı Katalin Tespih-Kazazlı Katalin Tespih

  TLSold
 • Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  TLSold
 • Matchbox Helikopter-Matchbox kutusunda açılmamış model helikopter

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Matchbox Helikopter-Matchbox kutusunda açılmamış model helikopter

  TLSold
 • Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  TLSold
 • Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Matchbox Uçak-Matchbox kutusunda açılmamış model uçak

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi-Delprado Dünya İtfaiyeleri Serisi koleksiyonluk İtfaiye modeli.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Alman Tır-Kutusunda Alman Promosyon Tırı. Eski dönem. Ön kısım metal dorse bakalit malzeme koleksiyonluk tır.

  TLSold
 • Altın Parçacıklı Tespih-Özel gömme plaket kutusunda sertifikalı altın parçacıklı tespih.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Altın Parçacıklı Tespih-Özel gömme plaket kutusunda sertifikalı altın parçacıklı tespih.

  TLSold